Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich to marzenie wielu żeglarzy, ale także gospodarcze serce i motor rozwoju mazurskich miejscowości.


Aby był on bezpieczny, dostępny, funkcjonalny a do tego pozwalał na korzystanie z okolicznych zasobów środowiskowych i kulturowych wymaga wielu inwestycji infrastrukturalnych.


Projekt zakłada budowę i przebudowę infrastruktury szlaku a sam film pokazuje jego kluczowe inwestycje.


Są to kolejno śluza Guzianka II w Rucianem-Nidzie, łącząca Jezioro Bełdany z Jeziorem Nidzkim, nabrzeże w Mikołajkach, kładka na Jeziorze Mikołajskim i nabrzeże Jeziora Ryńskiego.


Zapraszamy na Mazury i do obejrzenia filmiku :-)

Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020
Województwo: warmińsko-mazurskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.