Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Łamiemy stereotyp niskiej atrakcyjności inwestycyjnej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i pokazujemy jak w harmonii z naturą biznes na Mazurach rozwijają lokalni przedsiębiorcy i zewnętrzni inwestorzy.


W ramach projektu zrealizowano ogólnopolską kampanię promocyjną pod marką „Mazury to Biznes” podkreślając rolę MŚP w rozwoju regionu. Przeprowadzono szereg działań mających na celu integrację działań wizerunkowych samorządów Krainy Wielkich Jezior Mazurskich wyposażając je w ekspertyzy, raporty i szkolenia w zakresie systemów obsługi inwestora i wsparcia eksportu. Zrealizowano także na ich potrzeby 15 wizyt studyjnych dla biznesu i mediów spoza Polski i 15 spotkań i 3 konferencje sieciujące lokalnych przedsiębiorców i samorządy. To wszystko w oparciu o firmy sektora MŚP i branże najbardziej perspektywiczne dla regionu.


Zapraszamy do oglądania!


W filmiku wystąpił znany aktor :-)

Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020
Województwo: warmińsko-mazurskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.