Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Przy zamku Grodno, który od Wałbrzycha dzieli niecałe pół godziny drogi, powstało Turystyczne Centrum Edukacji Ekologicznej „Choina”. Nad malowniczym Jeziorem Bystrzyckim zbudowano ścieżkę edukacyjną z nową, ponad 120-metrową kładką dla pieszych, która zwraca uwagę swym kształtem – wygląda jak fala, dźwiękami – można tam odtworzyć odgłosy ptaków, a także zmiennym, efektowym oświetleniem. Jeśli do tego dodać pokaźnych rozmiarów akwarium z lokalną fauną i florą i centrum bioedukacji, szykuje się atrakcyjna wycieczka w okolice Wałbrzycha! 


Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Nazwa beneficjenta: GMINA WALIM
Województwo: dolnośląskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Dolnośląskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.