Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ziemia Kłodzka przyciąga osoby kochające aktywny wypoczynek. To na nich czekają rozbudowane trasy rowerowe pełne zakrętów, nawrotów i hopek, czyli singletracki. System Singletrack Glacensis - najdłuższa w Europie tego typu sieć tras rowerowych - składa się z 28 pętli o różnym stopniu trudności. Liczy ponad 220 kilometrów. Unia dofinansowała powstanie 14 takich pętli o długości 133 kilometrów, które prowadzą przez gminy: Bardo, Bystrzyca Kłodzka, Kłodzko, Lądek Zdrój, Międzylesie, Stronie Śląskie i Złoty Stok.


Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Nazwa beneficjenta: STOWARZYSZENIE GMIN ZIEMI KŁODZKIEJ
Województwo: dolnośląskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Dolnośląskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.