Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Materiał filmowy przedstawia wybudowany przy Zespole Szkół w Kobylanach nowy segment oddziału przedszkolnego, w którym znajdują się dwie sale na 25 dzieci każda. Po oddaniu wyposażonego w nowe meble obiektu do użytku, oddział przedszkolny funkcjonuje od 1 września 2018 r. zapewniając opiekę i naukę przedszkolną dzieciom w wieku lat 3 i 4. Wszystkie miejsca w wybudowanym oddziale są zajęte i korzysta z nich 50 dzieci.       


Dzięki wsparciu z Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego Gmina Terespol posiada nowy dobudowany obiekt pełniący funkcje oddziału przedszkolnego. Rola obiektu nie ogranicza się jedynie do miejsca przebywania dzieci. Prowadzona jest w nim działalność przedszkolna która poprzez zabawę wprowadza dzieci w świat przyszłej nauki w szkole. 

Nazwa beneficjenta: Gmina Terespol
Województwo: lubelskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Lubelskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.