Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Przedszkole nr 20 w Mielcu zostało wybudowane w standardzie pasywnym, co w praktyce oznacza bardzo dobre parametry izolacyjne przegród zewnętrznych oraz zastosowanie szeregu rozwiązań, mających na celu zminimalizowanie zużycia energii w trakcie eksploatacji. Bardzo dobrze izolowany budynek z odpowiednim systemem wentylacyjnym pozwala na bardzo duże oszczędności związane z ogrzewaniem całego obiektu. Budynek został zaprojektowany z myślą o dzieciach.  Po przekroczeniu progu przedszkola, dziecko czuje, że jest to świat dostosowany do jego wzrostu i potrzeb nie tylko w podstawowym wyposażeniu.


Jest to placówka, w której wysokie walory estetyczne idą w parze z dbałością o potrzeby użytkowników o różnym stopniu sprawności. Przedszkole jest w pełni dostosowane do osób z niepełnosprawnością,  jest budynkiem dwukondygnacyjnym w części administracyjnej, do której dostać można się za pomocą windy zamieszczonej w budynku.  W holu znajduje się tyflomapa, która za pomocą dotyku ułatwia osobom niewidomym lub niedowidzącym  dotarcie do poszczególnych  pomieszczeń budynku. 

Nazwa beneficjenta: Gmina Miejska Mielec
Województwo: podkarpackie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Podkarpackiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.