Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W ramach promocji wydarzenia "Moda na Fundusze" powstał film promujący działania oraz ukazujący potencjał regionu. Celem stworzenia filmu było krzewienie kultury lasowiackiej oraz działania na rzecz popularyzacji dziedzictwa kulturowego regionu.


W ramach projektu odbyło się 11 sesji zdjęciowych. Każda z nich miała na celu prezentację miejsca, które zmieniło się za pośrednictwem funduszy unijnych. Modelki pozujące na tle podkarpackich perełek, prezentowały kolekcję inspirowaną kulturą lasowiacką, zaprojektowaną przez Justynę Wesołowską. Sesje zdjęciowe odbyły się w: zamkowej oranżerii w Baranowie Sandomierskim, na jachcie na Jeziorze Tarnobrzeskim, przed Zamkiem Tarnowskich w Dzikowie (Tarnobrzeg), w Pałacu Dolańskich w Grębowie, na Wiśle podczas spływu kajakowego w Ulanowie, w Ogrodzie Technicznym w Gorzycach, przed Muzeum Regionalnym i na terenach Zielonych w Stalowej Woli, w Sandomierzu na Starówce (miejscu, które traktowane jest jako stolica Puszczy Sandomierskiej) oraz w CK "Sokół" w Nisku i Skansenie w Kolbuszowej.

Nazwa beneficjenta: Fundacja Artystyczna GA MON
Województwo: podkarpackie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Podkarpackiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.