Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Materiał video został zrealizowany w ramach kampanii „Leszczyńska Eko-Przesiadka”. Kampania zachęcała mieszkańców Leszna do zrównoważonych zachowań związanych z przemieszczaniem się, tj. korzystania z transportu zbiorowego i niezmotoryzowanego (rowerów, ruchu pieszego).


W kampanii zrealizowano także spotkania dla dzieci i młodzieży „Akademia bezpiecznego ruchu”.


Kampania „Leszczyńska Eko-Przesiadka” jest elementem projektu pn.: „Promowanie czystego transportu miejskiego poprzez zakup autobusów wraz z budową, przebudową i modernizacją infrastruktury na pętlach autobusowych w Lesznie”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. W ramach projektu zakupiono m.in. ekologiczne autobusy hybrydowe, wyposażono zajezdnię autobusową i zbudowano nowe przystanki.

Nazwa beneficjenta: Miasto Leszno
Województwo: wielkopolskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Wielkopolskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.