Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Pierwsza na świecie dostawka do ręcznych wózków inwalidzkich, pozwalająca na samodzielne pokonywanie schodów i innych barier architektonicznych. Może być w dowolnym momencie doczepiona i odczepiona od dowolnego wózka inwalidzkiego. Współpracuje ze wszystkimi typami wózków: aktywne, półaktywne i standardowe. Dodatkowo, wspomaga ruch po płaskiej powierzchni. Od teraz każdy użytkownik ręcznych wózków inwalidzkich może się cieszyć pełną swobodą i niezależnością. Gdziekolwiek i kiedykolwiek - takie motto przyświecało twórcom urządzenia Wheelstair, które zdobywa coraz większe zainteresowanie na całym świecie, wygrywając prestiżowe konkursy dla start-upów. Więcej informacji na https://wheelstair.com/

Nazwa beneficjenta: WHEELSTAIR Sp. z o.o.
Województwo: lubelskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Inteligentny Rozwój

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.