Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ambasadzorzy Niemożliwego - rozbudzimy Wasze marzenia. Ponieważ każdy z nas jest inny nasze marzenia i cele będą znacznie różniły się od siebie. Ważne, aby pamiętać, że marzenie to nie konkurs, a każda z dróg i misji jest równie piękna i wartościowa. Zapraszamy do obejrzenia teledysku. Nasz program to Ambasadorzy nieMożliwego. Jego celem jest wyciąganie młodych ludzi z kręgu wykluczenia (czyli z tzw. „ulicy”) poprzez zachęcanie do odnalezienia w sobie Ambasadora nieMożliwego, stawiania sobie ambitnych celów i wspieranie w ich osiąganiu. A to wszystko dzięki naszemu zapałowi, pasji i... dofinansowaniu z Unii Europejskiej!

Nazwa beneficjenta: Fundacja Pomocy Dzieciom "ULICA"
Województwo: śląskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Wiedza Edukacja Rozwój

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.