Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Film prezentuje realizację projektu wymiany młodzieowej ERASMUS+ pt. "Złączeni muzyką", zrealizowanego w Trzebini w dniach 23-29.04.2019 roku pomiędzy młodzieżą z Polski (Ośrodek Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Trzebini) a młodzieżą z Łotwy (Kandavas Karla Milenbaha Vidusskola). Uczestnicy projektu nabyli umiejętności przydatne w budowaniu prawidłowych relacji społecznych poprzez poszukiwanie wspólnego języka, który może mieć wyraz w wielu dziedzinach twórczości artystycznej. Rozwinęli wiele umiejętności w oparciu o jedną dziedzinę – muzykę, która łączy każdą narodowość.

Nazwa beneficjenta: Ośrodek Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Trzebini
Województwo: małopolskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Wiedza Edukacja Rozwój

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.