Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dolandia to Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Gminie Kalwaria Zebrzydowska. Jest przyjaznym i bezpiecznym miejscem pobytu pozaszkolnego, które powstało z pomocą środków unijnych. Tu najważniejsze jest dziecko i jego rodzina.

Placówka zapewnia wychowankom wszechstronne wsparcie: począwszy od potrzeb podstawowych, jak opieka, bezpieczeństwo, wyżywienie, poprzez pomoc w nauce, wsparcie emocjonalne w sytuacjach trudnych, aż po ciekawe zajęcia rozwojowe.
Rozwija możliwości i zainteresowania podopiecznych poprzez organizowanie dodatkowych zajęć: „nauki pod okiem” – pomoc wychowawców w codziennym odrabianiu lekcji, kół zainteresowań prowadzonych przez wychowawców: teatralnego, muzycznego dla grupy młodszej i starszej, czytelniczego, filmowego, sensoplastycznego, Małego chemika, zajęć sportowych i zajęć zumby prowadzonych przez doświadczonych trenerów, zajęć kulinarnych z dietetykiem, zajęć z matematyki i fizyki, zajęć z języka angielskiego, robotyki – zajęć edukacyjnych, będącymi połączeniem zabawy z nauką.

Obejrzycie materiał i zobaczcie, jak spędzamy wspólnie czas w Dolandii.

Nazwa beneficjenta: Gmina Kalwaria Zebrzydowska
Województwo: małopolskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Małopolskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.