Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Enterprise Europe Network to największa światowa sieć wspierająca przedsiębiorstwa (szczególnie małe i średnie) i inne instytucje w internacjonalizacji i innowacyjności. Powiązanie międzynarodowego doświadczenia konsultantów ze znajomością lokalnych rynków (ponad 600 ośrodków EEN w 60 krajach) zwiększa skuteczność działania. Regionalny Ośrodek EEN przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości działa na rzecz firm woj. łódzkiego.


W placówce prowadzimy konsultacje i usługi doradcze, m.in. dotyczące prawa i norm Unii Europejskiej, dofinansowania rozwoju z funduszy europejskich, zarządzania firmą na jednolitym rynku UE, zrównoważonego rozwoju. Propagujemy tematykę zdrowia i bezpieczeństwa w pracy. Kojarzenie partnerów międzynarodowych obejmuje sporządzenie oferty współpracy, zamieszczenie jej w bazie danych POD (Partnering  Opportunity Database) zawierającej tysiące profili kooperacyjnych z całego świata, asystę w nawiązaniu relacji biznesowych.To także wirtualne i bezpośrednie spotkania kooperacyjne, np. podczas międzynarodowych targów oraz misje handlowe skierowane na wybrane rynki dla określonych branż. Wsparcie innowacyjności polega na przeprowadzeniu audytu innowacyjności i sporządzeniu planu rozwoju innowacji, kojarzeniu nauki z biznesem dla wspólnych projektów B+I lub komercjalizacji innowacyjnych pomysłów, wskazaniu źródeł finansowania tej współpracy, promocji ochrony własności intelektualnej. Cyklicznie organizujemy seminaria, webinaria, warsztaty, spotkania tematyczne z ekspertami-praktykami i naukowcami.


21 września zapraszamy na webinarium "Choroby układu mięśniowo-szkieletowego - czynniki ryzyka związane z pracą" (zgłoszenia http://dzwigaj-z-glowa.frp.lodz.pl), przygotowane we współracy z Instytutem Medycyny Pracy im. Prof. J.Nofera. Nasz ośrodek EEN należy do Konsorcjum Polska Centralna, którego liderem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (https://www.een.org.pl). Projekt „Enterprise Europe Network - Central Poland” jest współfinansowany z Programu ramowego na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw 2014-2020 COSME i budżetu Państwa.

Nazwa beneficjenta: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości
Województwo: łódzkie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Inne

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.