Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Fotowoltaika to współczesny, najlepszy sposób - bez zanieczyszczeń i bez hałasu, samoobsługowego pozyskiwania odnawialnej energii ze słońca. Film przedtstawia realizację projektu budowy elektrowni fotowoltaicznej w miejscowości Lubycza Królewska. Inicjatorem inwestycji było przedsiębiorstwo ANTEX II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Dzięki zrealizowanej przy wsparciu z Funduszy Europejskich fotowoltaice zwiększył się popyt na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii (w tym słonecznej) w produkcji energii elektrycznej. 

Nazwa beneficjenta: ANTEX II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Województwo: lubelskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Lubelskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.