Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Cześć! Mam na imię Weronika. Chcę Ci przedstawić krótki filmik, w którym dostrzerzesz kilka etapów szycia namiotu dziecięcego tipi. Taką usługę traktuję jako zlecenie nietrypowe.  
Zlecenia nietypowe- najprzyjemniejsza część mojej pracy. Podczas wykonywania takich zleceń, potrzebna jest dobrze rozwinięta wyobraźnia, którą mam przyjemność posiadać. Dzięki tej umiejętnośći, z łatwością oraz wielką przyjemnością wykonuję swoją pracę.
Od początku rozpoczęcia działalności kieruję się zasadą - "rób tak, jakbyś robił to dla siebie". Po każdej przygodzie krawieckiej, wkładając całe swoje serce, dostrzegam uśmiechy na twarzach moich klientów, co jest dla mnie bardzo ważne, aby klient był zadowolony jak i ja z mojej usługi. 
Pozdrawiam, Pracownia Stylu W.K.
Nazwa beneficjenta: Pracownia Stylu
Województwo: podlaskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Wiedza Edukacja Rozwój

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.