Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Film przedstawia działania podczas Międzynarodowego Polsko-Ukraińskiego Projektu Młodzieżowego „Wizerunek w globalnym świecie” w dniach od 25 czerwca do 5 lipca 2019 r. Podczas projektu młodzież poznała się wzajemnie, swoje organizacje, miasta oraz kraje. Przełamała bariery kulturowe i językowe, poznała cząstkę swoich kultur, tradycji i kuchni. Nauczyła się jak dbać o wygląd zewnętrzny, zdrowie oraz kondycję fizyczną. Poznała modę z różnych epok. Dowiedziała się jak dobrać strój w zależności od okoliczności. Nauczyła się fotografowania i obróbki zdjęć. Poznała sposób malowania tkanin metodą batiku. Poznała technikę malowania twarzy – aqua grim. Nauczyła się śpiewać piosenki z kraju swojego partnera. Przeżyła wiele wspaniałych chwil w miłym towarzystwie.

Nazwa beneficjenta: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP
Województwo: małopolskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: Inne

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.