Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zastanawiasz się gdzie trafiły Fundusze Europejskie, które Polska otrzymuje dzięki członkostwu w UE? Trafiłeś pod dobry adres! Daj głośniej i posłuchaj jak zmieniło się województwo lubelskie! Rozwijaj lubelskie z Funduszami Europejskimi to cykl podcastów, w ramach których odwiedzamy ciekawe miejsca i poznajemy ciekawych i ambitnych ludzi - beneficjentów (lub ich przedstawicieli) realizujących projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich. Posłuchaj z kim tym razem spotkał się Rafał Dąbrowski i czego dowiedział sie o kolejnym projekcie wspartym z Fundusze Europejskie  Sprawdź na własne uszy! I Wsłuchaj się w głos Naszych Beneficjentów.  W tym odcinku o tym, jak przy Klasztorze OO. Dominikanów powstał Klub w Sercu Miasta.


Cały cykl podcastów dostępny na https://anchor.fm/rpolubelskie oraz na Naszym profilu na FB Lubelskie Fundusze Europejskie.

Nazwa beneficjenta: Województwo Lubelskie
Województwo: lubelskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Lubelskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.