Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Film przedstawia, jak Fundusze Europejskie wpłynęły na poprawę jakości życia mieszkańców oraz jak zmieniła się przestrzeń publiczna miasta i gminy Łosice.


Materiał ukazuje projekty zrealizowane przez samorząd w ostatnich latach:  • Budowa i modernizacja systemu kanalizacji sanitarnej oraz systemu zaopatrzenia w wodę w Aglomeracji Łosice (Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020)

  • Budowa Wiejskich infrastruktury rekreacyjnej na terenie Miasta Łosice (Program Rozwoju Obszarów na lata 2014-2020)

  • Poprawa jakości i dostępności do mieszkań komunalnych i socjalnych na obszarze rewitalizowanym, dzięki odnowie tkanki mieszkaniowej bloków komunalnych/socjalnych ul. Czarkowskiego 4 i Kilińskiego 8 (Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020)

  • Aktywizacja społeczna i gospodarcza obszarów zdegradowanych, poprzez realizację projektów rewitalizacyjnych na terenie Miasta i Gminy Łosice (Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020)

  • Zagospodarowanie otoczenia ZALEWU ŁOSICKIEGO, jako miejsca rekreacji i pobytu turystów odwiedzających Subregion Nadbużański – 2014 (Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013)

  • Transgraniczne Centrum Dialogu Kultur w Łosicach i Worocewicach, (Interreg - Program Współpracy Transgranicznej PL-BY-UA 2007-2013)

  • Modernizacja Łosickiego Domu Kultury (Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013).


 

Nazwa beneficjenta: Miasto i Gmina Łosice
Województwo: mazowieckie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Mazowieckiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.