Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zmieniamy Lubelskie z Funduszami Europejskimi! W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2021 sukcesywnie będziemy pokazywać jak, dzięki środkom z Unii Europejskiej, rozwija się nasz region.  Obejrzyj film i przekonaj się jak w Kraśniku powstaje droga, która skomunikuje miasto z trasą S19. Będzie szybciej i bezpieczniej. Sprawdź jak inni Beneficjenci  z lubelskiego realizują swoje marzenia dzięki środkom z #UE. Więcej filmów możesz zobaczyć na naszym kanale YouTube Lubelskie Fundusze Europejskie


Zajrzyj też na Nasz profil na FB i zobacz projekty unijne w 360° - Lubelskie Fundusze Europejskie!

Nazwa beneficjenta: Województwo Lubelskie
Województwo: lubelskie
Program operacyjny, z którego realizowany jest/był projekt: RPO Województwa Lubelskiego 2014-2020

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.