Poznaj urząd od "podszewki"

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Poznaj urząd od "podszewki"

  • Edukacja i rozwój
Ulica
ul. Jerzego z Dąbrowy
Numer domu/lokalu
1A,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
77-300,
Miejscowość
Człuchów
Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
09:00 - 14:00

10 maja br. serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych i szkoł średnich do Powiatowego Urzędu Pracy w Człuchowie na Dzień Otwarty Funduszy Europejskich.

Uczestników czekają nie tylko ciekawe warsztaty z doradcami zawodowymi, ale również zwiedzanie.

Dodatkowo każdy uczestnik dowie się o możliwościach pozyskiwania środków z Funduszy Europejskich na wsparcie osób bezrobotnych, a także o realizowanych projektach skierowanych do osób młodych.

Tego dnia urząd będzie można zwiedzać do godziny 14:00.

Zainteresowanych udziałem w Dniu Otwartych Funduszy Europejskich, prosimy o kontakt z urzędem pod telefonem 59 83 43 443, wew. 281.

Serdecznie zapraszamy! Poznaj urząd od "podszewki"!

Udział bezpłatny.

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
www.czluchow.praca.gov.pl

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.