Aktywny na rynku pracy z POWEREM

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Aktywny na rynku pracy z POWEREM

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Sienkiewicza
Numer domu/lokalu
13A,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
32-020,
Miejscowość
Wieliczka
Logo Dni Otwartych
08:00 - 14:00

Serdecznie zapraszamy osoby bezrobotne do 30 roku życia na spotkanie pn. "Aktywny na rynku pracy z POWEREM". Podczas tego wydarzenia planowane są indywidualne rozmowy na temat usług i instrumentów rynku pracy. Można będzie zaczerpnąć informacji na temat możliwości podnoszenia i uzupełniania kwalifikacji zawodowych, poznać metody poszukiwania pracy, uzyskać porady dotyczące tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Jeśli jesteś osobą młodą do 30 roku życia - przyjdź, a my porozmawiamy i doradzimy!

Powiat Wielicki/Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
12 289 70 17

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.