Baszta Tajemnic - tematyczna gra miejska na Zamku Górnym w Opolu

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Baszta Tajemnic - tematyczna gra miejska na Zamku Górnym w Opolu

  • Turystyka
Ulica
Osmańczyka
Numer domu/lokalu
22,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
45-015,
Miejscowość
Opole
Baszta Tajemnic na Zamku Górnym w Opolu
14:00 - 20:00

Baszta Tajemnic to gra miejska przeniesiona do komnat Zamku Górnego w Opolu. Gracze przenoszą się dzięki niej do świata miejskich legend. W każdym pomieszczeniu na uczestników czekają zagadki i zadania, tylko prawidłowe odpowiedzi pozwolą przejść dalej. Przyda się kreatywność, gra zespołowa, odrobina wiedzy matematycznej, a więc każdy członek drużyny będzie miał szansę się wykazać. Aktorzy wcielający się w postaci z legend pokierują uczestnikami od lochów po szczyt baszty zamkowej.

Zaproś znajomych, wymyśl nazwę Waszej drużyny i dokonaj rezerwacji pod numerem 609 648 509.

Każda zgłaszająca się grupa może mieć maksymalnie 5 uczestników. 

50% zniżki na zakup biletu dla uczesników wydarzenia: bilet normalny: 5 zł i ulgowy: 3 zł.

Zapraszamy do zabawy!

 

 

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.