Cubatex - rozwijaj się z nami

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Cubatex - rozwijaj się z nami

  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Traktrowa
Numer domu/lokalu
126,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
91-204,
Miejscowość
Łódź
Cubatex - rozwijaj się z nami
11:00 - 14:00

Chciałbyś pracować na własny rachunek, a nie wiesz jak otworzyć własną firmę? Masz innowacyjny pomysł, który chciałbyś rozwijać? Nie musisz być z tym sam – Inkubator Cubaseed jest dla Ciebie. O godzinie 11:00 zapraszamy na prezentację usług Inkubatora, w czasie której dowiesz się, jakie wsparcie możesz uzyskać w ramach Inkubatora – od miejsca na twoje biuro, wspólnej przestrzeni co-workingowej, usług księgowych, aż po pomoc w wycenie wyników prac badawczo-rozwojowych. Zapoznasz się także z ofertą naszych e-szkoleń, zawierającą możliwość zdobycia wiedzy na tematy takie, jak:

• Bezpieczeństwo e-usług w internecie,

• Pozyskiwania klientów - proces pozyskiwania klienta, metody,

• Oferta handlowa - jak przygotować ją skutecznie i profesjonalnie,

• Techniki i zasady sprzedaży e-usług.

Wstęp wolny Traktorowa 126, biuro Inkubatora Cubaseed, VI piętro.

Zapraszamy też na prezentację funduszu Discovery Ventures Sp z o.o. realizującego projekt z programu Bridge Alfa (www.discovery.fund) o godzinie 12:00, na której młodzi naukowcy będą mogli dowiedzieć się, jak skomercjalizować wyniki swoich badań czy uzyskać finansowanie na wprowadzenie swoich produktów na rynek.

Cubatex Sp. z o.o.
695 881 883

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.