Moc Funduszy

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Moc Funduszy

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Rynek Trybunalski
Numer domu/lokalu
-,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
97-300,
Miejscowość
Piotrków Trybunalski
Moc Funduszy
11:00 - 13:00

Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas pikniku rodzinnego w centrum miasta - Rynek Trybunalski

Podaczas wydarzenia Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na stoisko wystawiennicze, w którym promowane będą projekty z perspekty finansowej 2014-2020:

• „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim (IV)”

• „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim (V)”

Promocja prowadzona będzie z wykorzystaniem materiałów i gadżetów promocyjnych.

Zaplanowano także udział młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych - gry strategiczne i konkursy dot. UE. Działania promocyjne przedstawicieli PUP w Piotrkowie będą elementem współpracy z innymi jednostkami działającymi w sektorze edukacji i rynku pracy, będącymi beneficjentami projektów współfinansowanych ze środków UE (m.in. Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Piotrkowie Trybunalskim, Europe Direct, Piotrkowskie Stowarzyszenie Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej "EURO-CENTRUM").

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.