My doradzamy - Ty oszczędzasz! Odwiedź punkt informacyjny Projektu Doradztwa Energetycznego w Zielonej Górze

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

My doradzamy - Ty oszczędzasz! Odwiedź punkt informacyjny Projektu Doradztwa Energetycznego w Zielonej Górze

  • Edukacja i rozwój
  • Ekologia
Ulica
Miodowa
Numer domu/lokalu
11,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
65-602,
Miejscowość
Zielona Góra
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
09:00 - 14:00

Odwiedź punkt konsultacyjny na terenie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji doradcy energetycznego.

Zespół Doradców Energetycznych udzieli porady, na co można uzyskać dotacje i w jaki sposób ubiegać się o dofinansowanie m. in. na wymianę starego pieca na nowoczesny, termomodernizację domów (docieplenie ścian, wymianę okien i drzwi zewnętrznych) czy zakup paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Istnieje wiele Programów, z których środki mogą być wykorzystane na poprawę efektywności energetycznej Twojego budynku. Przyjdź, dowiedz się, skorzystaj.

Kto może skorzystać z nieodpłatnych usług doradczych?

  • osoby fizyczne
  • przedsiębiorcy
  • sektor publiczny, w tym gminy
  • sektor mieszkaniowy, w tym wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się, jak zrealizować nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję!

Serdecznie zapraszamy!

 

Informacja na temat Projektu Doradztwa Energetycznego:
Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE (Projekt Doradztwa Energetycznego) to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (Beneficjent, Partner Wiodący) we współpracy z Partnerami na terenie całego kraju (wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej oraz Urząd Marszałkowski w Lublinie).

Projekt Doradztwa Energetycznego działa w oparciu o ogólnopolską sieć profesjonalnych doradców energetycznych, którzy będą Cię wspierać, doradzając nieodpłatnie w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

WFOŚiGW w Zielonej Górze
www.wfosigw.zgora.pl

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.