My doradzamy - Ty oszczędzasz! Odwiedź punkt informacyjny Projektu Doradztwa Energetycznego w Białymstoku

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

My doradzamy - Ty oszczędzasz! Odwiedź punkt informacyjny Projektu Doradztwa Energetycznego w Białymstoku

  • Edukacja i rozwój
  • Ekologia
Ulica
Rynek Kościuszki
Numer domu/lokalu
-,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
15-421,
Miejscowość
Białystok
Stoisko promocyjne
09:00 - 14:00

Należysz do wspólnoty lub spółdzielni mieszkaniowej?
A może po prostu budujesz lub modernizujesz dom?
Pewnie stale zastanawiasz się, jak zmniejszyć wydatki ...
Kto pyta - oszczędza!

Odwiedź punkt konsultacyjny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji doradcy energetycznego.

Nasze doradztwo kierujemy właśnie do Ciebie!
Przyjdź, odpowiemy na Twoje pytania!

Nie ma znaczenia, czy

  • planujesz inwestycje na własne potrzeby
  • jesteś przedsiębiorcą
  • reprezentujesz sektor publiczny
  • jesteś przedstawicielem sektora mieszkaniowego

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się, jak zrealizować nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję.

 

Informacja na temat Projektu Doradztwa Energetycznego:
Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE
(Projekt Doradztwa Energetycznego) to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (beneficjent, Partner Wiodący) we współpracy z Partnerami na terenie całego kraju (wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej oraz Urząd Marszałkowski w Lublinie).

Projekt Doradztwa Energetycznego działa w oparciu o ogólnopolską sieć profesjonalnych doradców energetycznych, którzy będą Cię wspierać, doradzając nieodpłatnie w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku
+48887447793

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.