Wodne innowacje

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Wodne innowacje

  • Edukacja i rozwój
  • Zdrowie
Ulica
Plac Kościuszki
Numer domu/lokalu
Plac Kościuszki,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
97-200,
Miejscowość
Tomaszów Mazowiecki
Wodne innowacje
16:00 - 21:00

Zapraszamy na stoisko firmy UST-M - polskiego, wiodącego producenta m.in. domowych, profesjonalnych filtrów do wody pitnej i użytkowej. Opowiemy o naszych najnowocześniejszych zmiękczaczach do  wody, filtrach kuchennych, podzlewozmywakowe, narurowe, wszelkiego typu systemy filtrujące, które zmiękczają wodę i oczyszczają ją ze szkodliwych substancji i związków chemicznych. Posłuchacie o projektach w których stawiamy na rozwiązania ekologiczne i ekonomiczne, służące zdrowiu użytkowników. Nasi konsultanci udzielą porad i pomogą w doborze odpowiednich urządzeń do gospodarstwa domowego.

Czekamy na Was 12 maja na Placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim!

UST-M Sp. z o.o.
44 711 11 19

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.