Warszaty "Dawniej i dziś..." w Kutnie

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Warszaty "Dawniej i dziś..." w Kutnie

  • Imprezy rodzinne
  • Muzea i zabytki
  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
29 listopada
Numer domu/lokalu
2,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
99-300,
Miejscowość
Kutno
Warszaty "Dawniej i dziś..." w Kutnie
17:00 - 21:00

Zapraszamy do zrewitalizowanego dworku dr Troczewskiego na warsztaty „Dawniej i dziś”.

Będzie można sie dowiedzieć m.in. jak dawniej tkano, prano i prasowano, jakie noszono stroje, w co grano, jak pisano i rysowano gęsim piórem.

W trakcie wydarzenia mamy do zaoferowania także przygodę z rytmem - warszaty bębniarskie z bębnami i instrumentami perkusyjnymi z róznych stron świata. Będziemy wspólnie grać i współtworzyć muzyczną orkiestrę.

Bezpłatnie dla uczestników wata cukrowa, popcorn, balony, drobne upominki, a o zmierzchu na placu przed budynkiem klimatyczny spektakl ognia.

Gmina Miasto Kutno
telefon kontaktowy: 24 253 11 23

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.