Przygody w grodzie szlachcica Boruty czekają!

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Przygody w grodzie szlachcica Boruty czekają!

  • Edukacja i rozwój
  • Imprezy rodzinne
  • Kultura i sztuka
  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Zamkowa
Numer domu/lokalu
1,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
99-100,
Miejscowość
Łęczyca
Przygody w grodzie szlachcica Boruty czekają!
17:00 - 21:00

Po raz kolejny gród szlachcica Boruty zaprasza do skorzystania z atrakcji w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Łęczycy. 

W zamkowej scenerii na rodziny z dziećmi, ale nie tylko, czeka szereg atrakcji, w tym między innymi warsztaty kreatywne i warsztaty bębniarskie (nauka gry na bębnach i instrumentach perkusyjnych), a dla najmłodszych uczestników animacje takie jak: malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków. 

Podczas wydarzenie nie może oczywiscie zabraknąć spektaklu podkreślajacego średniowieczną przeszłość zamku. Spektakl ognia w tej scenerii to niewątpliwie coś, na co warto poczekać do zmierzchu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.