Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Muzeum Tatrzańskim

Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Muzeum Tatrzańskim

  • Muzea i zabytki
Ulica
ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera
Numer domu/lokalu
15,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
34-500,
Miejscowość
Zakopane
Muzeum Kornela Makuszynskiego, filia Muzeum Tatrzanskiego .
11:00 -

Bajki z projektora

Warsztaty edukacyjne w wyremontowanym Muzeum Kornela Makuszyńskiego, filii Muzeum Tatrzańskiego .

Bajki na przeźroczach to dawny sposób oglądania bajek animowanych dla dzieci, który kiedyś był namiastką prawdziwego kina. W dzisiejszych czasach taki sposób zabawy i spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie znów wraca do łask i staje się co raz popularniejsze. Slajdy wyświetlane z projektora o niesfornym koziołku, znanym z powieści pisarza Kornela Makuszyńskiego pod tytułem „Przygody Koziołka Matołka”, będą doskonałą okazją do zapoznania się z tą wspaniałą formą oglądania bajek.

Grupa wiekowa od 4 do 9 lat
WSTĘP WOLNY
Zapisy: email. rezerwacja@muzeumtatrzanskie.pl tel. 533 925 111

17:00 -

Opowieść o wyremontowanym Muzeum Kornela Makuszyńskiego, filii Muzeum Tatrzańskiego

Podczas spotkania zaprezentujemy historię i renowację zabytkowej wilii Opolanka, w której mieści się Muzeum Kornela Makuszyńskiego. Pochylimy się nad przeszłością budynku, będącego niegdyś mieszkaniem Kornela Makuszyńskiego, wybitnego pisarz, twórcy Koziołka Matołka, którego Przygody zna cała Polska. Zaprezentujemy także nowe oblicze wyremontowanej filii.

WSTĘP WOLNY

Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem
+48 536 776 999

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.