Piątek w Porcie Jachtowym Kołobrzeg

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Piątek w Porcie Jachtowym Kołobrzeg

  • Turystyka
Ulica
Warzelnicza
Numer domu/lokalu
1,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
78-100,
Miejscowość
Kołobrzeg
Port Jachtowy Kołobrzeg (w tle widać łodzie)
10:00 - 13:00

Zapraszamy do wizyty w Porcie Jachtowym Kołobrzeg! Przygotowaliśmy dla Państwa wycieczkę i zajęcia które będą się odbywały 3 razy w ciągu dnia z częstotliwością co godzinę (od 10:00 do 13:00).

Program wycieczki (dla każdej grupy):
- oprowadzenie po porcie,
- pogadanka i ciekawostki o historii Mariny,
- historia rybołówstwa,
- praktyka wiązania węzłów,
- opowieści żeglarskie,
- zwiedzanie jednej z jednostek cumującej w Porcie Jachtowym.

Dodatkowo na terenie Mariny zostanie zlokalizowany Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Kołobrzeg (PIIED Kołobrzeg), który zaprezentuje informacje na temat wsparcia UE w transformację i modernizację miasta Kołobrzeg i regionu. Dostępne będą także bezpłatne publikacje.

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o.

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.