Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lidzbarku Warmińskim

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Wysokiej Bramy
Numer domu/lokalu
1,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
11-100,
Miejscowość
Lidzbark Warmiński
Punkt informacyjno-konsultacyjny
10:00 - 12:00

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lidzbarku Warmińskim

12 maja Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim zaprasza wszystkie osoby zainteresowane do Punktu informacyjno-konsultacyjnego PUP, który specjalnie tego dnia zostanie utworzony w centrum miasta w Lidzbarku Warmińskim (deptak przy ulicy Wysokiej Bramy). Osoby odwiedzające stanowisko PUP będą miały okazję wziąć udział w konkursie i loterii fantowej. Punkt będzie dostępny w godzinach: 10:00 – 12:00. Pracownicy Punktu udzielą informacji o aktualnej sytuacji na lokalnym rynku pracy, usługach i instrumentach rynku pracy oraz możliwościach zatrudnienia i uzyskania środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim ze środków funduszy europejskich.

Dodatkowe informacje: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim pod numerem telefonu: tel. 89 524 98 39.

Zapraszamy do spotkania z nami na deptaku przy ul. Wysokiej Bramy! Wydarzenie jest bezpłatne.

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
89 524 98 39

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.