Dni Otwarte Funduszy Europejskich w PUP w Malborku

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w PUP w Malborku

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Armii Krajowej
Numer domu/lokalu
70,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
82-200,
Miejscowość
Malbork
Siedziba Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku
-

10 maja br. serdecznie zapraszamy uczniów do Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku na Dzień Otwarty Funduszy Europejskich.

Tego dnia będzie można spotkać się z doradczyniami zawodowymi, które pomogą określić predyspozycje zawodowe.

Uczniowie zapoznają się także z ciekawymi informacjami na temat Funduszy Europejskich.

Będzie można również dowiedzieć się, jak Powiatowy Urząd Pracy w Malborku pozyskuje środki z Funduszy Unijnych, na wsparcie osób bezrobotnych, w tym osób młodych, jak również co dzięki pozyskanym środkom udało się osiągnąć.

Aby umówić się na Dzień Otwarty, przedstawiciel szkoły powinien skontaktować się z Urzędem pod nr tel. 55 272 33 51 wew. 330.

Serdecznie zapraszamy!

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Al. Armii Krajowej 70, 82-200 Malbork, 55 272 33 51

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.