Dni otwarte w Niepublicznym Tęczowym Przedszkolu i Żłobku

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Dni otwarte w Niepublicznym Tęczowym Przedszkolu i Żłobku

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Szkolna
Numer domu/lokalu
1,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
99-200,
Miejscowość
Poddębice
Dni otwarte w Niepublicznym Tęczowym Przedszkolu i Żłobku
10:00 - 12:00

W dniu 10 maja zapraszamy wszystkich chętnych rodziców z dziećmi do wspólnej zabawy w Niepublicznym Tęczowym Przedszkolu i Żłobku przy ul. Szkolnej 1, w Poddębicach.

W tym dniu będziemy gościć ,,Szkołę pod Psią Łapą'', która poprowadzi zajęcia z kynoterapii, popularnie zwanej dogoterapią. To zajęcia dla dzieci w towarzystwie trzech specjalnie wyszkolonych psów - Arielki, Bajki i Blusika.

Przewidziane zabawy ruchowe, logorytmiczne, muzyczne, plastyczne, edukacyjne, elementy integracji sensorycznej, w których towarzyszami i motywatorami są psy rasy king charles spaniel cavalier. Poza tym czas wypełni zabawa zorganizowana przez wspaniale przygotowaną Kadrę Pedagogiczną .

Udział bezpłatny.

Niepubliczne Tęczowe Przedszkole Agnieszka Płusa
691 519 555

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.