Drzwi Otwarte Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej –projekt STROKE

Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Drzwi Otwarte Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej –projekt STROKE

  • Zdrowie
Ulica
28 Czerwca 1956 roku
Numer domu/lokalu
135/147,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
61-545,
Miejscowość
Poznań
Drzwi Otwarte Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej –projekt STROKE
11:00 - 13:30

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej w ramach Drzwi Otwartych Funduszy Europejskich.
Odział został zaadaptowany, zmodernizowany oraz wyposażony w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, na potrzeby projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich.
Celem projektu jest poprawa sprawności funkcjonalnej (rozumianej jako zdolność do wykonywania normalnych, codziennych życiowych zadań bezpiecznie i samodzielnie) oraz poznawczej, u osób po przebytym udarze mózgu, w wieku aktywności zawodowej, zamieszkujących województwo wielkopolskie. Wsparcie otrzymują także osoby z otoczenia osób po udarze, w postaci działań edukacyjnych. 


Zapraszamy do odwiedzenia naszego Oddziału gdzie zapoznają się Państwo z nowoczesnymi metodami rehabilitacji neurologicznej, będą mogli porozmawiać ze specjalistami oraz z uczestnikami projektu, którzy brali udział w turnusie rehabilitacyjnym organizowanym w ramach projektu.

Dodatkowow będzie możliwość wzięcia aktywnego udziału w warsztatach neurorozwojowych poprowadzonych przez naszych specjalistów.
Spotkanie będzie także okazją do podsumowania 3-letniej działalność projektu.

Harmonogram wydarzenia: 12.05.2023 r.
11:00 – 11:15 przywitanie gości
11:15 – 11:45 oprowadzenie po oddziale i prezentacja nowoczesnych sprzętów wykorzystywanych w rehabilitacji neurologicznej
11:45 – 12:30 – projekt STROKE w ocenie uczestników –rozmowy z uczestnikami projektu
12:30 – 13:30 –warsztaty neurorehabilitacyjne oraz neurologopedyczne

Czekamy na Państwa w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi UM w Poznaniu
Prosimy o potwierdzenie przybycia dzwoniąc po nr tel.: 61 83 10 386 lub drogą mailową: azwolan@orsk.pl
Zapraszamy!

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
azwolan@orsk.pl, 61 83 10 386

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.