Drzwi Otwarte w Domu Autysty w Poznaniu

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Drzwi Otwarte w Domu Autysty w Poznaniu

  • Imprezy rodzinne
Ulica
Szamotulska
Numer domu/lokalu
65b,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
60-566,
Miejscowość
Poznań
Dom Autysty w Poznaniu
16:00 - 18:00

Zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia Domu Autysty w Poznaniu przy ul. Szamotulskiej 65b. Jest to pierwsza w mieście i regionie, kameralna placówka dla niesamodzielnych osób z autyzmem, zbudowana dzięki dotacji z UE. Chętnych oprowadzimy po Domu Autysty, opowiemy jak grupie rodziców, dzięki unijnemu wsparciu, udało się to co wydawało się nieosiągalne. Na naszym terenie będzie wtedy odbywał się rodzinny festyn z atrakcjami i konkursami dla dzieci.

Na godz. 17.00 przy Domu Autysty planowane jest zakończenie biegu Freedom Charity Run.

Wstęp wolny.

Fundacja Dom Autysty
fundacja@domautysty.org.pl

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.