Działać z sensem – jak pożytecznie wykorzystać Fundusze Europejskie?

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Działać z sensem – jak pożytecznie wykorzystać Fundusze Europejskie?

  • Edukacja i rozwój
  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Pomorska
Numer domu/lokalu
40,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
91-408,
Miejscowość
Łódź
Działać z sensem – jak pożytecznie wykorzystać Fundusze Europejskie?
10:00 - 12:00

Czy Fundusze Europejskie są dla mnie? Jak mogę je wykorzystać, by działać z sensem? Jeśli trapią Cię te i inne pytania – odwiedź nas! 10 maja w godz. 10.00-12.00 zapraszamy na spotkania w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców, którzy planują skorzystać z Funduszy Europejskich. Podpowiemy, jak wyszukać właściwy projekt dla Twojej organizacji/ firmy oraz jak się przygotować do napisania wniosku i późniejszej realizacji projektu finansowanego z Funduszy Europejskich.

Zapisz się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą w godz. 10.00-12.00: napisz e-mail na adres justyna.matusiak@inspro.org.pl lub zadzwoń 512 034 254 | 42 630 17 49.

Doradzać będzie Justyna Matusiak. W INSPRO zajmuje się animacją w Centrum KLUCZ. Z wykształcenia socjolog. Absolwentka programu Liderzy PAFW. Z organizacjami pozarządowymi związana od 2008 r. Wtedy odkryła, że Tolkien miał rację, a hobbici istnieją naprawdę. Udział w projekcie związanym z tworzeniem wiosek tematycznych spowodował, że spojrzała na wieś na nowo. Zaczęła organizować pierwsze gry terenowe w gminie Piątek, skąd pochodzi. Przez kilka lat pracowała wspierając Ochotnicze Straże Pożarne, Koła Gospodyń Wiejskich i grupy młodzieżowe. Na rok wyjechała do Warszawy, gdzie pracowała w Akademii Rozwoju Filantropii jako koordynatorka jednego z największych programów grantowych w Polsce.

16:00 - 18:00

Czy Fundusze Europejskie są dla mnie? Jak mogę je wykorzystać, by działać z sensem? Jeśli trapią Cię te i inne pytania – odwiedź nas! 10 maja w godz. 16.00-18.00 zapraszamy na spotkania w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców, którzy planują skorzystać z Funduszy Europejskich. Podpowiemy, jak wyszukać właściwy projekt dla Twojej organizacji/ firmy oraz jak się przygotować do napisania wniosku i późniejszej realizacji projektu finansowanego z Funduszy Europejskich.

Zapisz się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą w godz. 16.00-18.00: napisz e-mail na adres karolina.fijolek@inspro.org.pl lub zadzwoń 512 034 281 | 42 630 17 49

Doradzać będzie Karolina Fijołek. Absolwentka historii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i kulturoznawstwa ze specjalnością promocja sztuki na Uniwersytecie Łódzkim. Certyfikowany doradca biznesowy. Ukończyła kurs trenerski I stopnia. Z INSPRO związana od 2013 r., głównie z Centrum KLUCZ, m.in. w ramach projektów „BYĆ i MIEĆ – wsparcie przedsiębiorczości społecznej w województwie łódzkim” i „OWES INSPRO – rozwiązania ponadnarodowe”. Od 2016 r. w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ jako doradca ogólny i biznesowy pracuje z organizacjami, które wstąpiły na drogę działalności ekonomicznej i wspiera je w dzielnym podążaniu tym szlakiem. Doradza co robić, by organizacje działały sprawnie i rosły w siłę.

Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich
karolina.fijolek@inspro.org.pl, 512 034 281, 42 630 17 49

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.