Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Jana III Sobieskiego
Numer domu/lokalu
20,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
62-200,
Miejscowość
Gniezno
Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gnieźnie
08:00 - 15:00

Chcesz dowiedzieć się więcej o Funduszach Europejskich w naszym regionie? Odwiedź nas podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich 17.09.2021 r.! Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie będą czekali na Ciebie w godz. 8.00 - 15.00. Nasi specjaliści ds. programów chętnie podzielą się doświadczeniem i wiedzą z zakresu Funduszy Europejskich, opowiedzą o możliwościach uzyskania wsparcia oraz przybliżą efekty wdrażania Funduszy Europejskich na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
tel. 61 426 44 35

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.