Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli

  • Edukacja i rozwój
  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Górnicza
Numer domu/lokalu
47,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
43-225,
Miejscowość
Wola
Budynek Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli
09:00 - 12:00

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli zaprasza na Dzień Otwarty Funduszy Europejskich, w ramach którego będą organizowane cykliczne ok. 10 minutowe zajęcia specjalistyczne wykorzystujące bazę i sprzęt pozyskany w ramach projektów „Przygoda z nauką” oraz „W świecie nauki”.

Nauczyciele oraz uczniowie, którzy zaangażowani byli w realizację projektów w latach 2019-2021 przeprowadzą m.in.:

  • zajęcia z wykorzystaniem „magicznego dywanu” pn. „Kodowanie na dywanie”,
  • konkurs wiedzy na temat krajów anglojęzycznych
  • oraz grę dydaktyczną „Czy znasz państwa Europy?

Uczestnicy DOFE będą mogli również zobaczyć, jak wygląda sala do ćwiczeń integracji sensorycznej oraz prezentację wykorzystania sprzętu Biofeedback. Szkoły prowadzą terapię Biofeedback podczas indywidualnych zajęć korekcyjno-kompensacyjnych dla uczniów w celu minimalizowania problemów związanych z różnymi czynnikami m.in. koncentracją, pamięcią, nadpobudliwością ruchową itp. Terapia przyczynia się do niwelowania specyficznych trudności w uczeniu się spowodowanych zaburzeniami i odchyleniami rozwojowymi wśród dzieci.

Gmina Miedźna
https://sp1wola.edupage.org/contact/

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.