Eko - autobusy hybrydowe z Tomaszowa Mazowieckiego

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Eko - autobusy hybrydowe z Tomaszowa Mazowieckiego

  • Transport
Ulica
Warszawska
Numer domu/lokalu
109/111,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
97-200,
Miejscowość
Tomaszów Mazowiecki
Eko - autobusy hybrydowe z Tomaszowa Mazowieckiego
16:00 - 20:00

Zapraszamy na Plac Kościuszki do stoiska  Miejskiego Zakładu Komunikacji w Tomaszowie Mazowieckim sp z o.o. i powiatu tomaszowskiego.

Pracownicy spółki opowiedzą o ofercie usług świadczonych na terenie nowo wybudowanej, ze środków unijnych zajezdni MZK, skierowanych do klientów zewnętrznych (usługi badania technicznego pojazdów oraz mycia pojazdów).

Obok naszego domku postawiony zostanie autobus hybrydowy zakupiony w ramach projektu. Uczestnicy wydarzenia będą go mogli dokładnie obejrzeć ze wszystkich stron!

Ponadto na stoisku zorganizowany zostanie również koncert dedykowany uczestnikom imprezy, oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o.
44-723-75-71

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.