Przyjdź i poznaj Urząd Pracy w Lęborku

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Przyjdź i poznaj Urząd Pracy w Lęborku

  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Gdańska 35
Numer domu/lokalu
35,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
84-300,
Miejscowość
Lębork
Siedziba Powiatowego Urzędu Pracy w Lęborku
08:00 - 14:00

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w wycieczce po siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Lęborku.

Uczestnicząc w niej będziesz mieć okazję zapoznać się z działalnością naszej instytucji - poznasz strukturę organizacyjną Urzędu oraz specyfikę naszej pracy. Będzie to doskonała okazja by porozmawiać z pracownikami Urzędu i dowiedzieć się więcej o działaniach jakie realizujemy.

Szacowany czas trwania wycieczki: 30-45 minut.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

08:00 - 14:00

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w warsztatach/grupowych spotkaniach informacyjnych, w ramach których pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Lęborku poinformują młodzież o możliwościach wsparcia osób bezrobotnych do 30 roku życia. Ponadto uczestnicy spotkania zdobędą informacje nt. zawodów deficytowych oraz nadwyżkowych na lokalnym rynku pracy oraz zostaną zapoznani z aktualnymi ofertami pracy oraz oczekiwaniami pracodawców.

Szacowany czas trwania spotkania – 45 minut

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.