Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie zaprasza!

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie zaprasza!

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Podzamcze
Numer domu/lokalu
34,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
77-100,
Miejscowość
Bytów
Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie
08:00 - 16:00

Zapraszamy do Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie!

Zachęcamy do udziału w ogólnopolskiej akcji promocyjnej funduszy europejskich. W dniu 10 maja 2019 r. w godzinach od 8:00 do 16:00 w budynku Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie, zlokalizowanym przy ul. Podzamcze 34 odbędzie się Dzień Otwarty Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie - szansa na rozwój.

Program Dnia Otwartego:

  • 08:00-16:00 Zwiedzanie inkubatora samemu lub z przewodnikiem. W czasie zwiedzania będzie możliwość poznania zarówno oferty Inkubatora, jak i szczegółowych zasad jego funkcjonowania. Pracownicy Inkubatora chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania oraz posłużą dobrą radą
  • 08:00-16:00 Konsultacje Biznesplan. Osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą będą miały możliwość konsultacji w sprawie tworzenia dokumentu jakim jest biznesplan.
  • 10:00-14:00 Poradnictwo zawodowe dla absolwentów szkół gimnazjalnych i średnich. W ramach Pracowni Doradztwa Edukacyjnego i Zawodowego można będzie uzyskać porady, ukierunkowanie. Możliwość rozwiązania testów zawodowych i edukacyjnych.
  • 08.00-15.30 Udział w mini-quizie, o tematyce dotyczącej Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie. Kwestionariusz quizu będzie do pobrania w punkcie informacji przy recepcji.
  • 15.30-16.00 Losowanie i rozdanie nagród w ramach mini-quizu

Na koniec Dnia Otwartego nastąpi ogłoszenie wyników zwycięzcy mini-quizu (na podstawie losowania) oraz wręczenie drobnych upominków.

  • 10:00-14:00  Poradnictwo w zakresie Pomorskiego Fundusz Pożyczkowego dla przedsiębiorców i osób, które planują wkrótce uruchomić własną działalność gospodarczą. Doradcy Funduszu pomogą Państwu dokonać prawidłowego wyboru najbardziej atrakcyjnej opcji finansowania firmy oraz dopełnić wszelkich formalności, by jak najszybciej skorzystać z atrakcyjnych pożyczek dedykowanych firmom w naszym regionie.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Inkubatora!

Gmina Bytów
59 721 24 77

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.