Poznaj Urząd Miasta w Pucku!

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Poznaj Urząd Miasta w Pucku!

  • Ekologia
Ulica
1 Maja
Numer domu/lokalu
13,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
84-100,
Miejscowość
Puck
Poznaj Urząd Miasta w Pucku!
09:00 - 13:00

Poznaj Urząd Miasta w Pucku! Pracownicy Urzędu zapraszają na dzień otwarty. Dla odwiedzających zaplanowano mnóstwo atrakcji. Osoby urodzone pomiędzy 1 a 31 maja 2004 r., po udzieleniu odpowiedzi na pytania o Unii Europejskiej otrzymają drobne upominki. Podczas wycieczki po referatach będzie można poznać specyfikę pracy urzędu. Po termomodernizacji zmieniło się położenie niektórych referatów i stanowisk. Dla młodzieży puckich szkół przewidziano quizy.

Jesteśmy dla Was.

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.