Dzień otwarty w firmie ICHEM

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Dzień otwarty w firmie ICHEM

  • Zdrowie
Ulica
Dostawcza
Numer domu/lokalu
12A,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
93-231,
Miejscowość
Łódź
Dzień otwarty w firmie ICHEM
12:00 - 16:00

Ośrodek Badawczo-Produkcyjny Politechniki Łódzkiej „ICHEM” sp. z o.o. powstał w 1988 r. Od kilkunastu lat głównym obszarem działalności firmy jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie wytwarzania i konfekcjonowania suplementów diety, żywności funkcjonalnej i wyrobów medycznych w różnych formach aplikacyjnych. Firma oferuje również produkty pod marką VITADIET, będące wynikiem własnych prac badawczo-rozwojowych. Obecnie w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Dostawczej 12A, zatrudnionych jest ponad 115 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. ICHEM realizuje wszystkie etapy procesu produkcyjnego, począwszy od stworzenia koncepcji produktu i przygotowania receptury, aż do wyprodukowania i spedycji gotowego wyrobu. Spółka jest Beneficjentem aż 16 projektów współfinansowanych ze środków UE m.in. projektów infrastrukturalnych, badawczych i szkoleniowych. 

Atrakcje zaplanowane w ramach "Dnia otwartego w firmie ICHEM":

  1. Wycieczki po zakładzie ICHEM, które będą się rozpoczynały o każdej pełnej godzinie (tj. 12.00, 13.00, 14.00, 15.00) – odwiedzający będą mieli możliwość obejrzenia z bliska procesu produkcji suplementów diety. Podczas wycieczki zostaną zaprezentowane pomieszczenia produkcyjne, magazynowe i laboratoryjne.
  2. Prezentacja produktów marki VITADIET (suplementy diety, wyroby medyczne, żywność specjalnego przeznaczenia medycznego) – odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą produktową VITADIET, poznania zalet suplementacji, uzyskania szczegółowej i profesjonalnej wiedzy na temat suplementów diety.
  3. Spotkanie z siatkarkami klubu ŁKS Commercecon Łódź, którego sponsorem jest marka VITADIET.
  4. Eksperymenty dla najmłodszych „mały chemik”.
  5. Warsztaty żywieniowe, prozdrowotne dla najmłodszych – robienie własnego soku, potraw, dekoracji z owoców, warzyw.

Zainteresowanych zwiedzaniem ośrodka prosimy o dokonanie wcześniejszego zgłoszenia na adres mailowy: a.zdziechowska@ichem.com.pl

Wstęp jest bezpłatny.

Ośrodek Badawczo-Produkcyjny Politechniki Łódzkiej "ICHEM" sp. z o.o.
Anna Zdziechowska (42) 67 76 122

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.