Zabawy dla najmłodszych w Przedszkolu w Sulmierzycach

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Zabawy dla najmłodszych w Przedszkolu w Sulmierzycach

  • Imprezy rodzinne
Ulica
Polna
Numer domu/lokalu
1 A,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
98-338,
Miejscowość
Sulmierzyce
Zabawy dla najmłodszych w Przedszkolu w Sulmierzycach
10:00 - 14:00

Zapraszamy do wspólnej zabawy w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

W nowo wybudowanym, pasywnym budynku przedszkola odbędą się warsztaty tworzenia ozdób filcowych, a także gry i zabawy sportowe prowadzone przez animatorów.

Dla naszych pociech czeka także dmuchaniec, malowanie buzi, wspólne tworzenie  zwierząt z baloników oraz wielkie bańki mydlane. Przy pogodnym dniu zapraszamy najmłodszych także na nasze 3 place zabaw.

Nie zapominieliśmy o regeneracji uczestników. Przygotowane poczęstunki, z pewnością nie jednemu dodadzą energii do dalszej zabawy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Publiczne Przedszkole w Sulmierzycach
Sulmierzyce, ul. Polna 1A, 343207081

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.