Dzień Otwarty z Inkubatorem Przedsiębiorczości Krosno

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Dzień Otwarty z Inkubatorem Przedsiębiorczości Krosno

  • Edukacja i rozwój
  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Żwirki i Wigury
Numer domu/lokalu
15,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
38-400,
Miejscowość
Krosno
Dzień Otwarty z Inkubatorem Przedsiębiorczości Krosno
08:00 - 15:00

Dzień Otwarty z Inkubatorem Przedsiębiorczości Krosno to możliwość skonsultowania pomysłów biznesowych ze specjalistami, uzyskanie informacji o dofinansowaniach na rozwój oraz rozpoczęcie działalności gospodarczej, przedstawienie informacji o możliwościach sfinansowania stażu w przedsiębiorstwie, pozyskaniu środków na szkolenia na pracowników.

W trakcie wydarzenia zostaną przeprowadzone spotkania ze specjalistami w dziedzinie pozyskiwania dotacji inwestycyjnej oraz na przeprowadzanie prac badawczo-rozwojowych, a także możliwe będzie spotkanie z prawnikami w zakresie doradztwa prawnego związanego z procesem tworzenia nowych podmiotów prawnych i przedstawicielstw zagranicznych.

Konsultacje sa bezpłatne. 

Gmina Miasto Krosno
134334672

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.