Dzień Otwarty z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Elblągu

Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Dzień Otwarty z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Elblągu

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Zacisze
Numer domu/lokalu
18,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
82-300,
Miejscowość
Elbląg
Logo Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich
10:00 - 14:00

Zespół Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

O wydarzeniu
Zapraszamy na konsultacje wszystkie osoby zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich.

Podczas spotkania z naszymi specjalistami dowiesz się o wsparciu z Funduszy Europejskich m.in na założenie własnej działalności gospodarczej lub o dostępnych środkach na rozwój firmy. Uzyskasz informację o projektach, w których możesz uczestniczyć np. w celu podniesienia lub zmiany swoich kwalifikacji czy umiejętności.

Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej lub jednostki samorządu terytorialnego, zapoznasz się z informacjami na temat planowanych konkursów na dofinansowanie projektów.

Kiedy i gdzie
Konsultacje odbędą się w sobotę 13 maja 2023 r.:

  • w godz. od 10:00 do 14:00 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Elblągu (Biuro Regionalne Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego)

Kontakt
Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
55 620 09 13/14/16

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.