Zapraszamy na dzień otwarty do szkoły nowoczesnych technologii

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Zapraszamy na dzień otwarty do szkoły nowoczesnych technologii

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Gabriela Narutowicza
Numer domu/lokalu
122,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
90-145,
Miejscowość
Łódź
Zapraszamy na dzień otwarty do szkoły nowoczesnych technologii
10:00 - 13:00

Zapraszamy do Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych. Już od godziny 10:00 zaprezentujemy Wam sprzęty na których na co dzień  wspólnie z naszymi słuchaczami pracujemy.

Zobaczycie:

  • układy automatyki i robotyki,
  • obrabiarki sterowane numerycznie CNC,
  • sterowniki PLC.

Dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich  nasze pracownie kształcenia praktycznego odzwierciedlają  rzeczywiste warunki pracy. Być może po ich obejrzeniu ktoś z Was zdecyduję się podjąć tutaj naukę.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację.

 

Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi - podjazd pod wejście.

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi
tel. (42) 631 98 48 wew. 15; 784 207 390

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.