Ekologicznie i z pomysłem - PSZOK w Woli Łużańskiej!

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Ekologicznie i z pomysłem - PSZOK w Woli Łużańskiej!

  • Ekologia
Ulica
Wola Łużańska
Numer domu/lokalu
31,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
38-322,
Miejscowość
Wola Łużańska
Wola Łużańska z lotu ptaka
10:00 - 14:00

Nie wiesz, co zrobić z "kłopotliwymi" odpadami - np. zużytymi oponami, starymi meblami, przeterminowanymi lekami czy chemikaliami? Odwiedź Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Woli Łużańskiej! Poznaj bliżej obiekt powstały z pomocą Funduszy Europejskich i przekonaj się, jaką ma ofertę dla mieszkańców gminy Łużna.

Tego dnia w PSZOK nie tylko oddasz odpady - czekają także dodatkowe atrakcje! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z zakresu ekologii. U nas poznasz zasady prawidłowej segregacji odpadów - to naprawdę prosta sprawa! Zdobytą wiedzę będziesz mógł sprawdzić biorąc udział w naszych zabawach i konkursach.

Od 10.00 do 14.00 PSZOK będzie otwarty dla wszystkich chętnych. Przyjdź, baw się i ucz razem z nami! 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Zapraszamy!

Gmina Łużna
(18) 354 30 39 wew. 102

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.