Festyn Rodzinny "Przedszkolak - Europejczykiem"

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Festyn Rodzinny "Przedszkolak - Europejczykiem"

  • Imprezy rodzinne
Ulica
Łączna
Numer domu/lokalu
1,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
98-100,
Miejscowość
Łask
Festyn Rodzinny "Przedszkolak - Europejczykiem"
10:00 - 14:00

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Leśne Skrzaty" w Łasku zaprasza na Festyn Rodzinny pt. „Przedszkolak - Europejczykiem”.

W programie festynu przygotowano m.in. warsztaty tworzenia lasu w słoikach :-)

Na dzieci czekać będą animatorzy, którzy wymalują na buźkach dzieci to, co im się zamarzy oraz przeprowadzą ciekawe gry i zabawy sportowe, a bajkową atmosferę wprowadzi pokaz baniek mydlanych.

Każde dziecko będzie mogło stworzyć własne balonikowe zwierzątko, a nadwątlone siły pokrzepić przekąską: musem owocowym i słodkim lizakiem:-)

Wszystkie dzieci będą mogły również korzystać z dmuchanego placu zabaw !

Aby dzieci dobrze zapamiętały i miło wspominały wspólnie spędzone chwile podczas festynu otrzymają również drobne upominki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi podjazd do budynku przedszkola oraz specjalnie dostosowana toaleta na parterze.

Gmina Łask
tel. 43-675-44-60

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.